E-Posta
Şifre
Beni Hatırla
KONGRE DETAYLARI


Branş : Ortopedi ve Travmatoloji
Kongre Adı : XXII. ULUSAL TÜRK ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KONGRESİ
Başlangıç Tarihi : 31.10.2011
Bitiş Tarihi 05.11.2011
Şehir : Antalya
Kongre Konuları : kongre programı için TIKLAYINIZ:
Web Sitesi :
Kongre Mekanı : belek kongre merkezi antalya
İrtibat Telefonu : Bilimsel Sekreterya Prof. Dr. Hakan Ömeroğlu Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı 26480 Eskişehir E-posta : totbidkongre2011@topkon.com
Davet İçeriği :

Değerli Meslektaşlarımız,

31 Ekim-5 Kasım 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek XXII. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi'nin Gaziantep ilimizde yapılması bir önceki TOTBİD Yönetim Kurulu tarafından kararlaştırılmıştı. Kongremiz Gaziantep ilimizde inşaatı tamamlanmış Zeugma Kültür ve Sergi kompleksinde gerçekleştirilecekti. Kompleks Arkeoloji Müzesi, Mozaik Müzesi ve Kongre Merkezi binalarını içermektedir.

Bu merkezde ilk kez büyük ölçekli bir kongre organizasyonu için gerekli düzenlemelerin yapılması konusunda Büyükşehir Belediye Başkanı ve İl Kültür Müdürlüğü ile anlaşma sağlanmıştı. Bu çalışmalar sırasında meslektaşımız Büyükşehir Belediye Başkanı Op. Dr. Asım Güzelbey son derece yakın bir ilgi göstermiş ve iş birliği içinde olmuştur. Ancak Merkezin Kültür Bakanlığı'na devredilmesinden sonra ilgililerin yeni düzenlemeler yapması sonucu kongremizi bu ilde gerçekleştirilmesini olanaksız kılmıştır.

Bu neden ile TOTBİD Yönetim Kurulu kongremizin Antalya Belek Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilmesi kararını almıştır. Kongremizin Ankara merkezli olması nedeni ile Bilimsel Kurul üyeleri Ankara'daki Tıp Fakülteleri ile Eğitim hastaneleri temsilcilerinden oluşturulmuştur.

Meslektaşlarımızı gerek bilimsel gerekse sosyal açıdan doyuracak bir programın oluşturulması amacıyla kongre düzenleme kurulu ve bilimsel program çalışma grubu çalışmalarını sürdürmektedir. Başarılı bir kongre programının oluşturulmasında siz değerli meslektaşlarımızın yapacağı katkıların da önemi son derece fazladır. Bu amaç ile 5. Ortopedi Buluşması, TOTBİD Olağan Genel Kurulu ile TOTBİD web sayfasına konan ankete 101 meslektaşımızdan yanıt gelmiştir.

TOTBİD yönetim kurulu başkanı ve kongre düzenleme kurulu üyeleri kongremiz onursal başkanlığına Sayın Prof.Dr. Talat Göğüş'ü oybirliği ile seçmiştir. Kongremizde refakatçılar ile meslektaşlarımız için doyurucu sosyal program hazırlama çabası içerisindeyiz.

Başarılı bir kongre gerçekleştirilmesi dileği ile tüm meslektaşlarımıza saygılar sunarım.

Prof.Dr.SİNAN SEBER
XXII. Ulusal Türk ortopedi ve Travmatoloji Kongresi Başkanı

   
Anasayfa  |   İş Arayanlar  |   Haberler |  İlan Ekle  |   Üyelik Avantajları  |   İletişim           Created By   visuallsoft Yazılım Hizmetleri